Kurzajka – inaczej zwana brodawką, to zmiana skórna, która pojawia się bardzo często i to wyjątkowo uporczywa dolegliwość. Jest objawem zakażenia się wirusem brodawczaka ludzkiego HPV. Namnażając się w komórkach nabłonka i naskórka daje widoczny objaw grudkowej skórnej zmiany charakteryzującej się rogowaciejącą i nierówną powierzchnią. Powoduje ból lub swędzenie. Do zwalczenia jej potrzeba dużo cierpliwości i systematyczności. Poniżej przedstawiono domowe sposoby na to, jak radzić sobie z kurzajkami. Te domowe metody na wyleczenie kurzajek są bardzo skuteczne, proste i naturalne,  a przede wszystkim pozbawione chemicznych substancji.

Poznaj domowy sposób  na kurzajki

Ryzyko zakażenia potęguje najczęściej stres i niska odporność. Brodawki są uporczywe i trudne do usunięcia i niestety mogą nawracać, gdy nie wyleczy się ich odpowiednio do końca. Całe szczęście znamy skuteczne sposoby na zwalczenie kurzajek w domu.

Doskonałym sposobem na domową kurację jest lek Brodacid, w formie płynu do stosowania miejscowego. Substancje czynne, takie jak kwas mlekowy i salicylowy zmiękczają i rozpulchniają kurzajkę. To sprawia, że zrogowaciały naskórek się  złuszcza. Płyn można nabyć w aptece bez recepty.