BRODACID
DLA DZIECI

Skład leku BRODACID czyni go skutecznym środkiem na kurzajki, który możesz zastosować zarówno u siebie jak i u Twojego dziecka – bezpiecznie, naturalnie, w zaciszu własnego domu. Płyn BRODACID można stosować u dzieci powyżej 2 lat pod kontrolą lekarza.

Więcej

Brodacid w trosce o Twoje dziecko

Brodawki, czyli grudkowe zmiany skórne, to popularny problem wieku dziecięcego. Mogą one swędzieć lub powodować dyskomfort, zwłaszcza jeśli pojawią się na stopie (w takim przypadku mowa o kurzajkach podeszwowych). Dlaczego jednak wirus tak często atakuje maluchy, przedszkolaków oraz starsze latorośle? Cóż, każdy rodzic doskonale wie, że młode osoby niekoniecznie rozumieją konieczność zachowania odpowiedniej higieny. Stąd też bieganie na boso po basenie, obgryzanie paznokci, dzielenie się ręcznikiem do rąk w przedszkolu. Do zakażenia może dojść również poprzez wszelkiego rodzaju otarcia i skaleczenia, dlatego powinny one być regularnie odkażane i zaklejone plastrem. Warto także wspomnieć o tym, że u dzieci do 12 roku życia odporność dopiero się kształtuje, przez co po prostu są narażone na częstsze zachorowania.

Brodacid — bezpieczny środek na kurzajki dla dzieci

Płyn na skórę Brodacid to lek na kurzajki dla dzieci powyżej 2 roku życia. Otóż w składzie płynu znajdziesz kwas salicylowy, który zmiękcza i rozpulchnia zaatakowany wirusem HPV naskórek oraz ułatwia jego złuszczanie. Drugą substancją czynną jest kwas mlekowy, niszczący zrogowaciałe warstwy skóry. Dodatkowo lek wyposażony jest w specjalny aplikator, który ułatwiaaplikacjępłynu na zakażony naskórek.

Preparat na kurzajki dla dzieci

Łyżeczkowanie, ablacja za pomocą lasera, krioterapia oraz inne metody, które stosuje się do usunięcia brodawki, są niezbyt przyjemne dla dorosłego, a co dopiero dla dziecka. Pierwszy wymieniony zabieg wykonuje się ze znieczuleniem, krioterapia jest natomiast dosyć bolesna, dlatego wiele maluchów może się zniechęcić do lekarzy po zastosowaniu takiej metody leczenia. Warto więc wypróbować środek na kurzajki, który jest bardzo wygodny w stosowaniu, wystarczy bowiem nanieść płyn na zmienioną skórę dwa razy dziennie przez sześć do ośmiu tygodni.