Brodawki, które są potocznie zwane kurzajkami potrafią uprzykrzyć życie każdemu z nas. Kurzajki to dokuczliwy objaw zakażenia wirusem brodawczaka ludzkiego HPV. Warto korzystać tylko ze sprawdzonych środków w celu ich usunięcia. Niewątpliwie zalicza się do nich Brodacid, który jest najlepszym preparatem do usuwania kurzajek na rynku. Dowodem na to, jest wiele ogólnopolskich wyróżnień, jakie ten lek otrzymał. 

W jaki sposób działa środek Brodacid?

Wiele osób podchodzi do usuwania brodawek ze strachem. Jest to spowodowane tym, że często w celu ich usunięcia stosuje się agresywne metody walki z nimi, takie jak wypalanie laserem. Jest to bardzo bolesne i nieprzyjemne.

Z kolei Brodacid to środek, który zapewni trwałe i co najważniejsze bezbolesne usunięcie kurzajki. Lek ten jest bardzo mało inwazyjny, ma postać płynu na skórę i zawiera substancje, które w doskonały sposób pomogą usunąć kurzajkę: kwas salicylowy – działa on keratolitycznie, zmiękczając i rozpulchniając zrogowaciały naskórek, przez co łatwiej się złuszcza. Z kolei kwas mlekowy wchodzący w skład leku niszczy zrogowaciałą warstwę skóry.

Dodatkowo w celu kompleksowego usunięcia brodawek Brodacid zawiera substancję pomocniczą, która powoduje, że lek wpływa w głąb skóry i poprawia jej stan.

Wysoka skuteczność i bezbolesne działanie

Skład leku Brodacid jest w pełni bezpieczny zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Jego dużym atutem jest to, że możemy go aplikować samodzielnie w domowym zaciszu, czy podczas wakacyjnych wypadów. Lek można bez problemu dostać w każdej aptece — co istotne jest on dostępny bez recepty.

Brodacid należy aplikować na oczyszczoną i suchą powierzchnię brodawki. W tym celu należy użyć aplikatora z płynem, dwa razy na dobę. Po naniesieniu płynu warto odczekać do momentu, aż będzie on zaschnięty w postaci małej białej błonki. Istotnym faktem jest to, żeby płyn nie miał żadnego kontaktu ze zdrową skórą.

Proces całkowitego usunięcia kurzajki nie trwa zbyt długo, w zależności od przypadku okres ten wynosi od kilkunastu dni do maksymalnie ośmiu tygodni. Działa on szybko oraz skutecznie, a po naszej kurzajce nie zostanie ani śladu. A my będziemy mogli w końcu odetchnąć z ulgą i cieszyć się na nowo komfortem życia.

Co ważne, Brodacid oprócz trwałego usunięcia niechcianej brodawki działa również przeciwbakteryjnie oraz przeciwgrzybiczo. Zwiększa to więc jego skuteczność, dodatkowo działa dogłębnie i całkowicie bezboleśnie. Lek ten wzbudza zaufanie, wielokrotnie był nagradzany rozmaitymi nagrodami, w tym tą najbardziej prestiżową „Produkt Roku”. W internecie możemy zobaczyć również dowodu jego skuteczności w postaci pozytywnych opinii osób, które go skutecznie zastosowały.